Приватне Акціонерне Товариство
“Радіо і Телебачення”

Робота з металом

ПрАТ "Радіо та телебачення" на своїх виробничих площах випускає великий асортимент виробів з металу. Ми виготовляємо: токарно – фрезерні вироби, кріпильні деталі, обладнання для спорту, дачні меблі, грати на вікна та двері; декоративне огородження сходів, терас, балконів, ворота, огорожу, мебель , предмети внутрішнього інтер'єру, ліхтарі та багато іншого, необхідного для Вашого підприємства, дому та офісу.

Наші вироби можуть надати неповторного стилю та вишуканості будь-якому архітектурному ансамблю.

Наші клієнти: Федерація стронгмену України, Український Національний музей, Українська Національна галерея. Експозиція зроблена нашими майстрами, займає достойне місце в музеї Михайлівського Золотоверхого Собору м.Київ. та Софіі Київської.

Облаштування кафе, заміських будинків та котеджів займає особливе місце в роботі фірми. Ковані альтанки, лавки, столи та стільці, шезлонги, гойдалки, ліжка та ін. нададуть приміщенню та участку неповторного вигляду і додадуть йому солідності та колориту. Столові гарнітури; столи та стільці, вішалки, підставки для квітів; аксесуари для каміна; люстри, бра та підсвічники доповнять враження естетичності стилю Вашого житла.


Новітня технологія фарбування - метало-електростатичний метод, а також широка палітра спеціальних фарб, служить надійним гарантом довговічності наших виробів.
Крім цього: наш механічний участок випускає великий перелік меблевої фурнітури для будь-яких видів меблів, а також зробить роботу будь-якої складності що стосується токарно-фрезерних та слюсарських робіт. Наявність зварювальної дільниці дозволяє виготовляти будь-які металоконструкції, як за ескізами та кресленнями замовника, так і за розробленими нашими інженерами та дизайнерами.

Працівники нашої фірми мають великий виробничий стаж і є висококваліфікованими спеціалістами в своїй виробничій сфері. Вироби нашого підприємства виставлялись окремою експозицією на тематичних виставках: "Будівництво та архітектура", "Котедж", "Райони Києва - місту Київ".

Детальнішу інформацію Ви зможете отримати за телефонами: ( 050)468-01-49

Наверх