Приватне Акціонерне Товариство
“Радіо і Телебачення”

Про компанію

Приватне Акціонерне Товариство «Радіо і телебачення» було створено на базі Державного підприємства, котре входило до складу Державного комітету зв'язку України. Зареєстроване у Шевченківській районній державній адміністрації м. Києва 29 грудня 1995 р.

Підприємство розташоване у мальовничому районі на одному з самих високих пагорбів міста – на горі Щекавиця, що біля Дніпра.

Юридична адреса: м. Київ, вул. Олегівська, 34-б.

Діяльність підприємства здійснюється на підставі ліцензії НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ №000942 від 06.03.2018 р..

При створенні підприємства було визначено наступні головні напрямки діяльності:

 • встановлення, введення в експлуатацію та трансляцію радіопередавального обладнання телерадіокомпаній в місті Київ;
 • введення в експлуатацію та технічне обслуговування базових станцій різних компаній, що мають ліцензію операторів стільникового зв'язку;

Наше підприємство надає майданчик для розміщення обладнання телерадіокомпаній, операторів зв'язку, маючи для цього всю необхідну інфраструктуру:

 • систему кондиціонування;
 • систему безперебійного живлення;
 • сучасні оптоволоконні лінії зв'язку з датацентрами обміну трафіку.

Завдяки плідній співпраці нашої компанії та відомого на весь світ оператора супутникового зв'язку «SES» , на базі нашого підприємства був побудований найсучасніший телепорт з передачі даних на супутники «SES».

Технічна база підприємства:

 • трансформаторна підстанція 10 кВ, з двома окремими гілками живлення;
 • дизель-генератор для забезпечення резервного живлення;
 • антенно-щоглова споруда висотою 155 метрів, що дозволяє забезпечувати якісне покриття радіосигналами великої території ;
 • супутникова передавальна платформа з 3-х антен;
 • приміщення, де розташовані передавальні засоби – FM передавачі, базові станції GSM, CDMA та інтернет провайдерів;
 • механічна дільниця з обробки металів;

Ми були першими в Україні, хто розробив, освоїв та впровадив серійний випуск радіопередавачів FM диапазону, що експлуатуються у багатьох країнах, а також практично у всіх областях України. Даний клас передавачів був першим, що отримав сертифікат відповідності та дозвіл на експлуатацію.

Розташування підприємства та його антенно-щоглова споруда дозволяють нашим замовникам – радіостанціям "Люкс FM", "Хіт FM", "Наше Радіо", "Kiss FM" та іншим, забезпечувати якісне покриття радіосигналом.

Нашими послугами користуються лідери українського ринку послуг стільникового та бездротового інтернет зв'язку – компанії «Vodafone», «Intertelecom», «ТриМоб», «IMC», «DATAGROUP» та інші, базові станції яких розташовані на антенно-щогловій споруді. Компанія «SES», яка за допомогою телепорту піднімає на супутники «ASTRA 4A» та «ASTRA 5B», більш ніж 60 українських та зарубіжних телеканалів.

Сьогодні ритм розвитку сучасних технологій вимагає постійної модернізації технологічної бази та обладнання, а також участі у розвитку інформаційного простору. Наша матеріально-технічна база, досвід роботи у галузі зв'язку більш ніж 25 років та наявність висококваліфікованих фахівців дозволяє нарощувати потенціал та надавати місце для розміщення серверів та іншого обладнання, компаніям які бажають співпрацювати з надійним, та перевіреним часом партнером.

Послугами нашого підприємства користуються багато компаній України, котрі впевнено підтвердять, що основою нашої діяльності є укріплення іміджу нашої організації, добропорядність у відношенні до всіх наших партнерів та бажання працювати на благо людини.

Наверх