Про компанію Контакти
Телекомунікаційні послуги Тендери
Автосервіс Карта сайту
Продукти харчування
Робота з металом

Про компанію

Відкрите акціонерне товариство «Радіо і телебачення» було створено на базі Державного підприємства, котре входило до складу Державного комітету зв”язку України. Зареєстроване у Шевченківській районній державній адміністрації м. Києва 29 грудня 1995р. Наш реєстраційний номер 776.

Підприємство розташоване у мальовничому районі на одному з самих високих пагорбів міста – на горі Щекавиця, що біля Дніпра.

Юридична адреса: м. Київ, вул. Олегівська, 34-б.

При створенні підприємства було визначено наступні головні напрямки діяльності:

  • розробка, впровадження та випуск передавачів ЧМ- та ФМ- діапазонів з вихідною потужністю 100-1000 Вт;
  • встановлення, введення до експлуатації та трансляція радіопередавального обладнання телерадіокомпаній;
  • введення в експлуатацію та технічне обслуговування базових станцій різних компаній, що мають ліцензію операторів стільникового, транкінгового та пейджінгового зв”язку.

Діяльність підприємства здійснюється на підставі ліцензії Державного комітету зв'язку та інформатизації України № 499987 від 23.04.03р. Згідно даної ліцензії ВАТ “Радіо і телебачення” є оператором зв'язку.

Технічна база підприємства, а це дві виробничих будівлі, де працюють висококваліфіковані фахівці, що мають стаж праці у системі зв'язку більш ніж 10 років; механічний цех, де є усі необхідні верстати – токарний, фрезерний, плоскошліфувальний, обладнання для будь-яких видів зварювальних робіт; будівля, де розташовані передавальні засоби- FM-передавачі, базові станції телефонних компаній, що працюють у стандартах NMT 450, GSM 900, GSM 1800 та CDMA, обладнання транкінгового та пейджінгового зв'язку; антенно-щоглова споруда висотою 172 м, що дозволяє забезпечувати якісне покриття радіосигналами території у будь-яких напрямках. Усе вищевикладене є головними складовими роботи нашого підприємства.

Ми були першими в Україні, хто розробив, освоїв та впровадив серійний випуск радіопередавачів FM-диапазону,що експлуатуються у багатьох країнах – Росії, Молдові, Білорусі, Латвії, а також практично у всіх областях України. Даний клас передавачів був першим, що отримав сертифікат відповідності та дозвіл на експлуатацію.

Розташування підприємства та його антенно-щоглові споруди дозволяють нашим замовникам – радіостанціям “Європа плюс”, “Золоті ворота”, “Авто-ФМ”, “Мелодія”, “Радіо Люкс”, “Наше радіо”, “Доросле радіо”, Національній радіокомпанії України та іншим забезпечувати населення м. Києва та області найсвіжішими інформаційними та музичними програмами.

Лідери українського ринку послуг стільникового, транкінгового та пейджінгового зв'язку – компанії “Український мобільний зв”язок”, “ІТС”; “Євроінформ”; “Сітел”; “Арт-Радіо” завдяки і нашим технічним засобам підтримують якісний телефонний та радіозв”язок.

По мірі розвитку нашого підприємства було розширено сферу діяльності. Підприємство почало виготовляти вироби з металу та надавати авторемонтні послуги. Після створення двох дочірніх підприємств розглядається питання про освоєння нових напрямків діяльності.

Велика увага приділяється розвитку та впровадженню всього нового, що з'являється в інформаційному просторі. Зараз нами освоюється нова перспективна система – радіоінтернет, яка дає нам можливість користуватися інтернет зв'язком з більшою якістю. Це досягається за рахунок встановлення базових станцій відомих провайдерів в Україні – “LuskyNet”, “УкрНет”, “Енран РТ” на нашому підприємстві та передання інформації через обладнання, що розташоване на антенній щоглі.

Сьогодняшній ритм розвитку сучасних технологій вимагає постійної модернізації технологічної бази та обладнання, а також участі у розвитку інформаційного простору.

Ми сподіваємось, що наш потенціал та наявніть висококваліфікованих фахівців допоможе зацікавленим компаніям знайти у нашій особі доброго партнера в своїй роботі.

Послугами нашого підприємства користуються багато компаній України, котрі впевнено підтвердять, що основою нашої діяльності є укріплення іміджу нашої організації, добропорядність у відношенні до всіх наших партнерів та бажання працювати на благо людини.

Наверх