Про компанію Контакти
Телекомунікаційні послуги Тендери
Автосервіс Карта сайту
Продукти харчування
Робота з металом

Робота з металом

ВАТ "Радіо та телебачення" на своїх виробничих площах випускає великий асортимент виробів з кованого металу. Ми виготовляємо: грати на вікна та двері; декоративне огородження сходів, терас, балконів, ворота, огорожу, мебель, предмети внутрішнього інтер'єру, ліхтарі та багато іншого, необхідного для Вашого дому та офісу.

Наші вироби можуть надати неповторного стилю та вишуканості будь-якому архітектурному ансамблю.

Наші клієнти: фірма "РКОХЕМ", РСУ-1, "Бeст-лайн", "Укртатнафта", магазин "Фарфор-фаянс", нічний клуб "РА". Експозиція зроблена нашими майстрами, займає достойне місце в музеї Михайлівського Золотоверхого Собору, м.Київ.

Облаштування кафе, заміських будинків та котеджів займає особливе місце в роботі фірми. Ковані альтанки, лавки, столи та стільці, шезлонги, гойдалки, ліжка та ін. нададуть приміщенню та участку неповторного вигляду і додадуть йому солідності та колориту. Столові гарнітури; столи та стільці, вішалки, підставки для квітів; аксесуари для каміна; люстри, бра та підсвічники доповнять враження естетичності стилю Вашого житла.
Новітня технологія фарбування - метало-електростатичний метод, а також широка палітра спеціальних ковальських фарб, служить надійним гарантом довговічності наших виробів.
Крім цього: наш механічний участок випускає великий перелік меблевої фурнітури для будь-яких видів меблів, а також зробить роботу будь-якої складності що стосується токарно-фрезерних та слюсарських робіт. Наявність зварочного участка та електрозварка дозволять виготовляти будь-які металоконструкції як за ескізами та кресленнями замовника, так і за розробленими нашими інженерами та дизайнерами.

Працівники нашої фірми мають великий виробничий стаж і є висококваліфікованими спеціалістами в своїй виробничій сфері. Вироби нашого підприємства виставлялись окремою експозицією на тематичних виставках: "Будівництво та архітектура", "Котедж", "Райони Києва - місту Київ".

Детальнішу інформацію Ви зможете отримати за телефонами: 8-380 (44) 417-41-12; 417-45-56.

Наверх